מגוון תוכניות לניהול סיכונים למשפחות. ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, ביטוח רפואי

ביטוח חיים – הבטיחו את עתיד המשפחה

כבני אדם רובנו מטבענו לא אוהבים לקחת  סיכונים. בשל תכונה זו התפתח תחום הביטוח אשר מאפשר כיום כיסוי ביטוחי כנגד כמעט כל סוג של נזק העשוי לקרות במפתיע במהלך החיים הרגיל, אך מה קורה במקרה פטירה של המפרנס העיקרי במשפחה?
כדי לדאוג לעתיד משפחתך ולשמור על רמת חייהם במקרה של פטירה אנו ב"חיל" מציעים מגוון ביטוחי חיים, עם טווח רחב של סכומי פיצויים.
ביטוח חיים לחולים כרוניים, פוליסת ביטוח מהפכנית המעניקה גם לחולים במחלות כרוניות.
כאשר אתה מעוניין לדאוג לעתיד המשפחה שלך, כדאי להתחיל עכשיו, וזאת משני סיבות: ראשית, כל יום ללא ביטוח חיים הוא יום ללא ביטחון, ואין לדעת מה יקרה מחר. ושנית, אחד הפרמטרים המשמעותיים בקביעת מחיר הפוליסה הוא מצבו הבריאותי של המבוטח. מאחר שברוב סוגי הפוליסות מושפעים מהמצב הבריאותי ההתחלתי והוא זה שקובע את גובה הפרמיה לשנים רבות - שבהן מצב המבוטח עלול להידרדר - כדאי לרכוש את הביטוח מוקדם ככל הניתן.


כיסויי הפוליסה:
ביטוח למקרי פטירה של מוענק למשפחה פיצוי חד פעמי בעת פטירת המבוטח
ביטוחי חיים שונים הם בעלי עלויות שונות, סכום ביטוח החיים תלוי במספר מרכיבים:
מספר בני המשפחה התלויים בהכנסתך.
משך הזמן שתכננת לפרנס אותם בעת כניסתך לפוליסה..
סכום ההכנסה החודשית שאתה רוצה להבטיח לבני משפחתך.
נכסי המשפחה ומקורות הכנסה נוספים.
התחייבויות אחרות כגון משכנתא, הלוואות אחרות ועוד.
שינוי סכום בפוליסת ביטוח חיים
קיימת נטייה לחשוב שסכום שהוגדר בביטוח חיים מקובע ואין לשנותו, אך כמו שצרכי המשפחה הם דבר דינאמי המשתנה עם השנים, כך גם יכול סכום הפיצוי להשתנות בהתאם אליהם. במקרים בהם יש צורך בשינוי סכום הפוליסה, ביכולתך ליצור קשר ולהגדיל את הסכום, בכפוף להוכחת מצב בריאותיך, או להקטינו לפי בחירתך.


חשוב לזכור:
* עלות הביטוח משתנה בכול שנה בהתאם לגיל המבוטח, לכן אנו ממליצים להתייעץ עם אחד אחד מסוכני הביטוח בסוכנותנו על מנת לתאם את סכום הביטוח.
*  במידה וקיים ביטוח בחברה אחרת, מומלץ לבדוק את העלות, במקרים רבים אנו נוכל להבטיח הוזלה בדמי הפרמיה.
* מומלץ לרכוש ביטוח זה כך שיהיה בתוקף עד גיל 75, במידה ולא כוללים בפוליסה את גיל המקסימום - הביטוח יסתיים בגילאי 67-70.
*** כול האמור לעיל בגדר הסבר כללי בלבד, התנאים והכיסויים כפופים למפורט בפוליסת הביטוח.


ביטוח בריאות  - בריאותכם הכי חשובה!

כל אזרח במדינת ישראל מבוטח בביטוח בריאות ממלכתי של המדינה המעניק לו סל שירותים רפואיים על פי המפורט בחוק ביטוח.
בנוסף, כמעט כולנו משלמים גם על ביטוחים משלימים בקופות החולים על מנת לקבל שירות מקיף, זול וטוב יותר, אך גם זה אינו מספיק ועל מנת לקבל כיסוי ביטוחי מלא ואיכותי – כיסוי שבהחלט עשוי להציל חיים ולחסוך סכומים אדירים – יש צורך לרכוש ביטוח בריאות פרטי. בריאות ממלכתי. לצערנו הביטוח הזה אינו מספיק.
מומלץ לכל אחד מאתנו שיהיה בנוסף ביטוח בריאות פרטי שישלים את כל מה שחסר בביטוח של המדינה. בקופות החולים על מנת לקבל שירות מקיף, זול וטוב יותר, אך גם זה אינו מספיק ועל מנת לקבל כיסוי ביטוחי מלא ואיכותי – כיסוי שבהחלט עשוי להציל חיים ולחסוך סכומים אדירים – יש צורך לרכוש ביטוח בריאות פרטי.
ביטוח בריאות חשוב לכולנו - גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, רווקים ונשואים, דתיים וחילוניים, יהודים וערבים, כולם צריכים ביטוח בריאות פרטי איכותי ומקיף, על מנת שכל הצרכים הרפואיים שלהם ייענו בעת הצורך
מטרתו של ביטוח הבריאות הפרטי הוא בראש ובראשונה לענות על צורך שקיים באוכלוסיות רבות שהביטוח של המדינה פשוט לא מספיק להם. הביטוח הפרטי נותן מענה רפואי הולם בעת מחלה או אירוע רפואי שאין לו כיסוי במסגרת הביטוח הממלכתי ושאינו כלול בסל הבריאות.
ביטוחי הבריאות מהווים בעצם רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הממשלתית. מיד כשעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר – יש זכאות לקבלם. בביטוח בריאות ניתן לבחור את הרופא המטפל בארץ או בחו"ל על פי העדפה אישית. עלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים,
ישנם מס' מסלולים ואפשרויות בביטוח בריאות– אנו נפרוש בפניך את אפשרויות הביטוח ונתאים עבורך את ביטוח הבריאות במסלול מותאם אישית